Actueel

Hoi leerling van groep 7 of 8!

Geplaatst op: oktober 4, 2021

Hoihoi!!!

Wil je meer weten over onze school? Dan zijn er heel veel opties voor jou beschikbaar! Check allereerst onze website speciaal voor leerlingen die op de basisschool zitten.

->  www.omniacollege-opendag.nl <-

Hier vind je veel toffe beelden van onze school, leerlingen en docenten.

Er zijn verschillende momenten waarop je ons live kunt bezoeken. Je kunt tijdens onze Omnia Experiences op woensdag 27 oktober, 1 november, 17 november of 19 januari onze vakwerkklassen ontdekken.

Of kom samen met je ouder(s) naar één van de ouderavonden waar we je meer vertellen over onze school. Hier vertellen we en laten we zien wie we zijn en waar we voor staan. Wist je bijvoorbeeld dat iedere leerling (én ouder) een personal coach heeft op Omnia? En dat je bij ons de vakken Studievaardigheden en Persoonlijke Ontwikkeling kunt volgen? Check onze agenda voor alle voorlichtingsavonden. Deze zijn op verschillende locaties in de regio van Gorinchem, zodat je nooit ver hoeft te reizen. 🙂

Wil je nog meer weten?
Check onze socials!

Instagram

Facebook

Youtube